KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8023138

nr 802 3138

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), signerad, motivets mått: 27x35

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 januari 2013
kl 18:30:55

21/1 18:06:21 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt